RockPlayer

RockPlayer Lite 1.7.2

Doskonały odtwarzacz multimedialny dla telefonów z Android

RockPlayer to prawdopodobnie najlepszy darmowy odtwarzacz multimedialny dla telefonów z Android. Kompatybilność z dużą ilością formatów audio i wideo oraz oszczędność zasobów to jego największe atuty. Jeśli chcesz komfortowo oglądać filmy i słuchać muzyki w Android, pobierz RockPlayer dla Android. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Obsługa wielu formatów
  • Minimalistyczny interfejs

Wady

  • Brak dokumentacji
Więcej

Bardzo dobry
8

RockPlayer to prawdopodobnie najlepszy darmowy odtwarzacz multimedialny dla telefonów z Android. Kompatybilność z dużą ilością formatów audio i wideo oraz oszczędność zasobów to jego największe atuty. Jeśli chcesz komfortowo oglądać filmy i słuchać muzyki w Android, pobierz RockPlayer dla Android.

RockPlayer to lekki i szybki odtwarzacz multimedialny posiadający przejrzysty, nieskomplikowany interfejs. Poprawnie odtwarza pliki zapisane w formatach MP4, MKV, DivX, SWF i innych. Dzięki temu nie trzeba już używać konwerterów, aby przystosować format filmu do możliwości odtwarzacza. Podczas naszych testów RockPlayer sprawił się dobrze, problemy odnotowaliśmy przy pliku o wielkości 700 MB, 1080p (HD) w formacie h264.

Darmowy RockPlayer sam wyszukuje aktualizacje w Internecie, pokazuje stan baterii telefonu oraz ilość wyświetlanych klatek na sekundę. Program wyświetla napisy w formacie SRT oraz jest kompatybilny z listami odtwarzania m3u. Obecna wersja działa w telefonach z procesorem ARM7: Nexus One, Sony Ericsson X10, HTC Desire i innych.

RockPlayer obsługuje następujące formaty

AVI, MKV, RMVB, FLV, MP4, 3GP, WMV, MOV, ASF, DivX, Xvid, H264
RockPlayer

Download

RockPlayer Lite 1.7.2